27.09.2022

Obletna sv. maša na Grobišču Bukovžlak, Teharje

LEPO VABLJENI NA OBLETNO SV. MAŠO NA GROBIŠČE BUKOVŽLAK,

v nedeljo, 2. 10. 2022 ob 11.00.

folder

Vodil jo bo generalni vikar celjske škofije g. Rok Metličar. Darovali jo bomo za vse žrtve nasilja, še posebej za tiste, ki so bili tukaj umorjeni ali s tega kraja odpeljani v smrt; molili bomo za spravo v slovenskem narodu. Pri maši bo pel zbor iz župnije Bl. A. M. Slomška v Celju skupaj z zborom iz župnije Ljubečna .

Po maši bo še program, ki ga pripravlja Nova slovenska zaveza.

Pridite molit za večni mir vseh rajnih in mirno življenje in sodelovanje živih v naši domovini.

"42 Potem so se obrnili k molitvi in prosili, naj bi se storjeni greh popolnoma odpustil... Prav lepo in plemenito je ravnal, ker je mislil na vstajenje. 44 Zakaj ko bi ne bil pričakoval, da bodo padli vstali, bi bilo odveč in prazno za rajnke moliti. 45 Tudi je mislil, da je tistim, ki so pobožno zaspali, namenjeno prelepo plačilo."

(2Mkb 12)